O Nas – KaDach

Firma KaDach wykonuje zlecenia malowania dachów wszelkiego rodzaju.

Nasza firma od ponad 10 lat zajmuje się malowaniem, myciem a także impregnacją oraz odśnieżaniem dachów każdego rodzaju. Nasze usługi kierujemy do właścicieli budynków prywatnych, przemysłowych, użyteczności publicznej, kościołów. Zapewniamy darmową wycenę, rozmowę i dojazd do klienta. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie zapewniając pomoc na każdym szczeblu usługi zaczynając od wyceny kosztów zlecenia po efekt końcowy.

Przed podjęciem prac sprawdzamy stan techniczny pokrycia dachowego, obróbek blacharskich, korozji a jeżeli dach tego wymaga wymieniamy dachówki. Stosujemy najlepszej jakości sprzęt renomowanych producentów, zaczynając od spalinowych myjek wysokociśnieniowych, kończąc na agregatach hydrodynamicznych. Używamy najlepszej jakości farb przemysłowych które przeszły badania i posiadają certyfikaty.

Nasza firma posiada doświadczonych pracowników którzy widzieli nie jeden dach a także posiadają odpowiednie uprawnienia z zakresu alpinistyki dzięki czemu możesz być pewien że praca będzie wykonana bezpiecznie. Wiemy że wysoka jakość sprzętu, farb, materiałów pozwalają na zdumiewające efekty które zadowolą nawet ciebie !

Jeśli szukasz solidnej i profesjonalnej firmy która wykona za ciebie pracę zadzwoń po darmową wycenę i złóż zamówienie. Jesteśmy dostępni dla ciebie od godz. 7:00 do 21:00

Głównie działamy na terenie województwa Sląskiego i Małopolskiego.

Zlecenia powyżej 300m2 wykonujemy na terenie całej Polski.

Dlaczego my?

Szybkość

Pracę wykonujemy na linach alpinistycznych, dzięki czemu usługa jest wykonana w krótkim czasie, bez rusztowań i z możliwością dotarcia do ciężko dostępnych miejsc.

Lata praktyki

Nasza firma posiada odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, którzy widzieli niejeden dach. Dzięki ich doświadczeniu możemy liczyć na najlepsze efekty.

Podejście

Do każdego klienta staramy się podchodzić indywidualnie i określić czego od nas oczekuje. Dopasowujemy się do usługi, tak aby spełnić każde wymagania.

Materiały

Odpowiednio dobieramy materiały do każdego rodzaju powierzchni dachu. Korzystamy z tych najlepszych dostępnych na rynku.

Masz pytania?
zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń! , odpowiemy na wszystkie twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Dobierzemy odpowiednie materiały oraz technologię dla twojego dachu. Darmowo wycenimy usługę malowania, mycia, impregnacji oraz odśnieżania dachu.

Jeśli masz możliwość prześlij zdjęcie dachu.
Przetwarzanie danych osobowych *
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Kadach. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane przez formularz kontaktowy zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi.