Malowanie
dachówek

Dachówki jak nowe

Dach z eleganckiej dachówki jest prawdziwą wizytówką każdego domu. Dlatego tak istotne jest dbanie o jego dobrą kondycję. Nie jest to jednak zadanie proste. Wierzchnie pokrycie domu narażone jest na wiele niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg, mróz oraz promieniowanie UV. Negatywnie wpływają one na kondycję dachówki, przez co zaczynają się pojawiać przebarwienia, rdza oraz ubytki.

Skutecznym sposobem na przeciwdziałanie procesom starzenia się pokrycia dachu jest malowanie dachówki. Ten prosty zabieg nie tylko zmienia jej wygląd, ale również konserwuje poszczególne elementy. Dzięki temu dłużej mogą zachwycać Państwa swoim wyglądem, niezależnie od pory roku oraz panujących warunków pogodowych.

Dachówki jak nowe
w czterech krokach

Krok 1

Sprawdzenie stanu technicznego dachu, wymiana zniszczonych popękanych dachówek.

Krok 2

Ocena stanu technicznego dachu.

Krok 3

Dokładne czyszczenie dachówki przy użyciu myjki ciśnieniowej.

Krok 4

Malowanie dachówki farbą ze środkami impregnującymi.

Zobacz z
jakich materiałów
korzystamy!

Zobacz materiały

Dlaczego warto
malować dachówkę?

Każdy dach prędzej czy później traci swoje walory estetyczne. W dużej mierze odpowiadają za to działające na jego elementy warunki atmosferyczne. Wilgoć sprawia, że pojawiają się mchy oraz porosty, a wysoka temperatura i nasłonecznienie w letnie miesiące powodują nieestetycznie wyglądające przebarwienia.

Malowanie dachówek to najtańszy sposób na przywrócenie atrakcyjnego wyglądu pokrycia dachowego. Dodatkowo wykorzystywane do tego celu farby zawierają specjalne środki impregnujące, które konserwują elementy pokrycia. Te nie tylko lepiej wyglądają, ale są również trwalsze i odporniejsze na uszkodzenia.

Jakie są korzyści malowania dachówek?

Oszczędność pieniędzy

Pokrycie dachówki nową farbą to najtańszy sposób na zmianę jej wyglądu.

Impregnacja

Zawarte w farbie środki impregnujące wzmacniają powłokę dachówek.

Estetyka

Malowanie dachówki to najprostszy sposób na poprawę wyglądu dachu.

Oszczędność czasu

Pomalowanie elementów dachu jest mniej czasochłonne niż jego wymiana.

Zakres
naszych usług:

W firmie KaDach oferujemy Państwu usługę malowania dachówki w Mikołowie i na terenie całego województwa śląskiego. Działamy kompleksowo: od mycia dachówki przy użyciu myjki wysokociśnieniowej, przez wymianę uszkodzonych elementów pokrycia, aż po samo malowanie.

Nasze usługi wykonujemy dla Państwa nie tylko w miejscowości Mikołów, ale obsługujemy cały Śląsk. Dojazd na miejsce robót zawsze jest gratis, a na wykonaną pracę dajemy gwarancję aż do 64 miesięcy. Zapraszamy Państwa do kontaktu, a jeśli pojawią się jakieś pytania, nasi specjaliści chętnie na nie odpowiedzą.

Nasze realizacje z malowania dachówki

Jesteś zainteresowany
lub masz do nas pytanie?

Skontaktuj się!

Przejdź